Şanlıurfa Valisi Hasan ŞILDAK ,YKS başarı sıralamasında ilk 1.000 öğrenci arasında yer alan sevgili gençlerimizi, kıymetli ailelerini ve okul yöneticilerini Valiliğimizde misafir ederek hediyelerini takdim etti. "Şanlıurfa eğitiminin gururlarını bir kez daha kutluyorum." dedi.
Mesleki çalışmaların 5. gününde sene sonu kurul toplantısıı Müdür Başyardımcımız Hasan ATALAR başkanlığında gerçekleşti. Semineri il dışında yapan öğretmenlerimizin online olarak katıldığı toplantı gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi.
Mesleki çalışmaların 4. gününde Müdür Yardımcımız Hediye ŞAHİN, öğretmenlerimize Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün taınıtımını yaptı.
Mesleki çalışmaların 4. gününde okul rehber öğretmenimiz Sedat SALİHOĞLU, öğretmenlerimize okul tanıtımını yaptı.
Mesleki Çalışmaların 2. gününde okul rehber öğretmenimiz Sedat SALİHOĞLU, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Ortak Metnin sunumunu yaptı.
Mesleki çalışmalarin ilk günü, Milli Eğitim Bakanımız Yusuf Tekin'nin saat 10:00 da öğretmenlere seslenişi ile başladı. Bakan, değişen müfredat, öğretmene yapılan şiddet konularına değindi. Öğretmenlerimiz bakanın açıklamasından sonra değişen müfredat içeriğini görüşmek için çalışmalara başladılar.
Etkinlik haftasında yapılan voleybol ve bilgi yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildi. Hepsine başarılar diliyoruz. Ayrıca 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılını da sonlandırdık. Tümöğretmen ve öğrencilerimize iyi tatller diliyoruz.
Öğretmenlerimiz ile öğrencilerimiz arasında voleybol maçı yapıldı. Hem öğretmenlerimiz hem öğrencilerimiz çok eğlendiler.
Okul Rehberlik Yürütme Komisyonu, Okul Rehber Öğretmenimiz Sedat Salihoğlu başkankğında toplandı.
Okulumuz öğretmenlerinden Bilal Savaş'ın 1. kişisel sergisinin açılışını hocası Hattat Celal ÇİRİŞ yaptı. Bilal SAVAŞ, yapmış olduğu eserler hakkında öğrencilerimizi bilgilendirdi.
9, 10 ve 11. sınıflar arasında yapılan bilgiyarışmasının finali yapıldı. 9. sınıfların 1.si 9/A 10. sınıfların 1.si 10/B ve 11. sınıfların 1. si 11/A nın katıldığı final yarışmasını 11/A sınıfı kazandı.
Son hafta etkinlikleri kapsamında 9. sınıflar arasında yapılan bilgi yarışmasını 9/A sınıfı 1.likle bitirdi.