Değerli velilerimiz, pansiyon evraklarını eksiksiz temin edip 21 Ağustos tarihine kadar elden okula teslim etmeniz gerekmektedir. Pansiyon başvuru evraklarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz
05/05/2024 Pazar günü saat 13.30 da okulumuzda 2.Dönem Veli Toplantısı yapılacaktır. Toplantıya katılımınız öğrencimizi ve bizi mutlu edecektir. Toplantıya katılmanızı önemle rica ederim.
Okul Müdürü/Mustafa KAHYAOĞLU